Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Bytom 2012

Brązowy Medal w „Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Bytom 9 CZERWCA 2012”
Turniej organizowany na obiektach GKS „Czarnych Bytom”. Mistrzostwa bardzo mocno obsadzone.
Nasza zawodniczka Aleksandra Grabowska po 4 walkach zajęła 3 miejsce uległą jedynie doświadczonej zawodniczce Judo Wolbrom Zuzannie Rams w walce o finał. Jest to kolejny bardzo dobry wynik młodej zawodniczki Akademii Judo Rzeszów i bardzo dobry prognostyk przed Pucharem Świata (World Cup Judo U15 GYOR WĘGRY 16-17 CZERWCA).

Cały Śląsk, a zwłaszcza Czarni Bytom to Kolebka Polskich największych Mistrzów Polskiego Judo jak między innymi Waldemar Legień, Robert Krawczyk i wielu innych. Tym bardziej cieszy nas wynik naszej zawodniczki

Praca, którą wykonują na treningach Ola i trener Akademii Judo Rzeszów mgr Marcin Paśko przynosi oczekiwane rezultaty.
Ogromne Gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Oli zwłaszcza na Pucharze Świata 16-17 Czerwca na Węgrzech oraz innych zawodników UKS „Akademia Judo Rzeszów”!!!!!!!!!!!!!!!!

Skip to content