Obóz Lato Szczawnica 2012 dobiegł końca

Miejmy nadzieje ze praca wykonana podczas zgrupowania przyniesie naszym zawodnikom i Naszej Akademii ogrom sukcesów i powodów do dumy. Życzymy tego wam nasi mili zawodnicy i sobie. Zawodnicy naszej Akademii pracowali nad swoją wydolnością, kondycją, techniką judo a przy tym dobrze się bawią poznając urokliwe miejsca krajobrazu Pienińskiego Parku Narodowego strony Polskiej i Słowackiej zdobywając najwyższe szczyty Pienin i gromadząc doświadczenia i wartości, które zostaną im już na całe życie.

Dziekujemy wszystkim za udzial w zgrupowaniu calą współprace i oczywiscie zapraszamy na dalsze treningi Judo juz od poniedziałku 6 sierpnia do Galerii Nowy Swiat ul.Krakowska 20 Poziom 2+ i rzecz jasna. Zapraszamy na kolejne zgrupowanie sportowe naszego Klubu podczas ferii zimowych 2013

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII FOTEK Z OBOZU

https://picasaweb.google.com/104917935651278499428/ObozLetniSzczawnica2012#

Skip to content