Pracowity weekend 9-10 marca 2013

W miniony weekend sobotę i niedzielę (9-10 marca 2013) zawodnicy UKS”Akademia Judo Rzeszów” spędzili bardzo pracowicie. w sobotę podczas bardzo mocnego Międzynarodowego Turnieju III Mistrzostw Jasła podopieczni trenera Marcina Paśko wywalczyli
Bartosz Budziaszek Srebrny medal kategoria wagowa 34 kg (U11)
Szymon Pawliczak brązowy medal kategoria wagowa 42 kg (U13). Pokazuje to, Akademia Judo Rzeszów ma utalentowaną młodzież, która przyniesie mieszkańcom Rzeszowa wiele radości i niespodzianek sportowych.
Natomiast w niedzielę 10 marca 2013 w odległej od Rzeszowa Pile odbył się Puchar Polski juniorek młodszych w Judo, zawodniczki UKS”Akademia Judo Rzeszów” wywalczyły:
Justyna Kuna kategoria wagowa 40 kg 5 miejsce,

Aleksandra Grabowska kategoria wagowa 57 kg 9 miejsce,
Jest to pierwszy sprawdzian w trwającym okresie przygotowawczym do głównej imprezy dla tej grupy wiekowej jaką są II Eliminacje i sam Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi w lipcu 2013. Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w dalszych startach zawodnikom i trenerowi Akademii Judo Rzeszów – Marcinowi Paśko. Wielkie podziękowania przesyła sam trener dla Firmy „Neobus” za opiekę logistyczną podczas wyjazdów na wszystkie Turnieje Judo.

Skip to content