Puchar Białej Gwiazdy 2016 zdobyty!

W ostatnią sobotę tj.12.11.2016 odbyło się Finałowe Grand Prix Białej Gwiazdy Dzieci i młodzików U11 i U13 na Wiśle Kraków. Nasz Klub UKS Akademia Judo Rzeszów zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji grupowej. Żeby sięgnąć po najwyższe trofeum musieliśmy pokonać 37 klubów z Polski i zagranicy. Finałowy turniej był podsumowaniem całorocznej rywalizacji dzieci i młodzików w 2016 roku. Pokonaliśmy duże kluby sportowe między innymi : Czarnych Bytom, Wisłę Kraków , Judo Wolbrom. W cyklu tej imprezy okazaliśmy się najlepszym klubem z Podkarpacia.

Wszystkim zawodnikom startującym w Grand Prix serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki indywidualne Naszych zawodników turniej dzieci podczas ostatnich zawodów:

1. Złoto – Filip Jakubowski , Mateusz Grendys

2. Srebro – Kacper Dudzik, Michał Półtorak, Bartosz Budziaszek , Franciszek Chmielowski

3. Brąz – Maja Gawrońska

5. miejsce – Mateusz Klimko

Wyniki młodzików Otwarty Puchar Polski w kat 66 kg U 15

3. Brąz – Szymon Pawliczak

Skip to content